Damian Faluszewski

206x240
  • właściciel i redaktor naczelny Trenujzdrowiej.pl
  • autor tekstów Trenujzdrowiej.pl w działach dietetyki, anatomii, sportów siłowych i wiedzy ogólnej
  • absolwent Akademii Wychowania Fizycznego
  • dyplomowany fizjoterapeuta
  • Przez kilka lat doświadczenia zawodowego związany z kilkoma największymi na świecie firmami farmaceutycznymi oraz producentem sprzętu operacyjnego
  • publicysta wiodącego w Polsce magazynu poświęconego kulturze fizycznej – KiF (po teksty kliknij tutaj)
  •                                                      dyplomowany instruktor kulturystki (międzynarodowy lvl €“3)
  •                                                      pasjonat szeroko pojętej biologii człowieka i sportu

Witam serdecznie,

wiedza to zdecydowany atut, jednak wiedza mądrze używana to prawdziwa rzadkość. Chociaż na ogół jestem człowiekiem skromnym, to w kwestiach, których jestem pewien, po prostu mówię jak jest. Kwestii tych nie jest wiele, ale należy do nich na pewno mądrze używana wiedza z zakresu zdrowia i sportu. Chciałbym dzielić się tą wiedzą z możliwie najszerszą grupą ludzi, dlatego narodziła się strona Trenujzdrowiej.pl.

Mimo tego, tym, którzy potrzebują bezpośredniej konsultacji, indywidualnego dopasowania programu treningowego i głębokiej analizy z punktu widzenia zdrowia przedstawiam szersze spektrum swojego działania. Wiem, że każdy jest inny, nie tylko fizjologicznie, ale także psychologicznie, dlatego w sposobie postępowania zawsze szukam najlepszej ścieżki.

Analogicznie rzecz ma się w każdym innym sposobie współpracy i czy potrzebujesz rozpisania treningu, czy konsultacji w sprawie swojego stanu zdrowia pod kątem wykonywanej aktywności, zawsze odpowiednio pomogę, mając na względzie Twoją indywidualność.

Wierzę w to, że nie da się być kulturalnym i modnym człowiekiem, jeśli nie odkryło się swojej fizycznej natury. Wierzę w to, że sport czyni zdrowym, pięknym i szczęśliwym.

Zapraszam do kontaktu

Damian Faluszewski

Fizjoterapeuta  Damian Faluszewski

Fizjoterapeuta
Damian Faluszewski

Kontakt : Damian.Faluszewski@wp.pl